Franchise Başvuru Formu
FRANCHISE FIRSATLARIMIZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ SAHİBİ OLMAK İÇİN BİZE YAZABİLİRSİNİZ.

Emlakçılık Kursu

Emlak danışmanlığı eğitimi alıp sonrasında emlakçı veya emlak danışmanı olarak çalışmak veya bu kurstan sonra emlakçılık ofisi açmak isteyen kişiler için bir aylık eğitimden geçmektedir. Eğitimin sonunda ise başarılı bitirdiği takdirde Millî Eğitim Bakanlığı onaylı emlak sertifikası verilmektedir. Emlakçılık kursu, emlakçılık alanında çok fazla eğitimsiz emlakçı olup bunun önüne geçip, mesleki bilgi ve mesleki ahlakı kazanmış emlakçılar yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Günümüzde mesleki yeterlilik belgeleri çok önem taşımaktadır. Devlette bu konuda sert kanunlar getirmektedir. Emlak veya gayrimenkul ofisi açmak ya da bir emlakçılık kurumunda çalışmak için emlakçılık belgesinin alınması zorunlu hale gelmiştir. Belediyeden işyeri açmak için girişimcinin bu belgeye sahip olması ve işyerinde bulundurması gerekmektedir. Eğitim süresi 100 saat olup kursun toplam süresi 4 haftadır. Emlakçılık kursuna veya eğitimine kimler katılabilir;

  • Emlak ve gayrimenkul danışmanlığı sektöründe kendisini geliştirmek isteyen ve kariyerini yükseltmek isteyen girişimciler.
  • Emlak ofisi açmak veya herhangi bir kurumda emlak ofisinde danışman olarak çalışmak isteyenler.
  • Kursun bitiminde başarılı olduğu takdirde emlakçılık sertifikası almak isteyenler.
  • Emlak ve gayrimenkul sektöründe diğer bireysel emlakçıların önüne geçip eğitim alarak kendisini geliştirmek isteyenler.
  • Emlakçılık kursu katılmanız için en az ilkokul veya ilköğretim mezunu olmanız şart istemektedir.

Emlakçılık eğitimini tamamladığınız takdirde size birçok mesleki alanda gelişim sağlamaktadır. Öncelikle her türlü emlak alım, satımı ile ilgili eğitimler verildiği için bu alanda detaylı bilgileri bilerek müşterilere daha iyi danışmanlık hizmeti sağlamayı geliştirir. İlişkide bulunmakta olduğu müşterinin adına beyannameleri doldurmada en iyi şekilde yardım etmek. Kiracı adaylarının ekonomik ve sosyal durumunu en iyi şekilde analiz edip mülk sahibine veya vekiline en doğru şekilde bilgi vermek ve kira sözleşmesini hazırlamak. Tapu sicil müdürlüklerinde satış yapabilmenizi ve miras yolu ile geçen mülklerle ilgili olan tüm işlere en iyi şekilde danışmanlık yani aracılık etmek. Bu saydığımız özellikleri eğitimini doğru bir şekilde tamamlamış olan ve sertifikasını almış kişiler, bu özelliklerini en iyi şekilde geliştirerek işinde daha başarılı olmaktadır.

Bayilik Başvurusu
Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi Gayrimenkul Danışman Eğitimi